071-5314950
Wij zijn een SCOL school

Vandaag bezocht de schrijver Kees Veenman onze groep 8. Kees Veenman heeft een boek geschreven dat net is uitgegeven: “Het geheim van de Koningsbrieven”. Het is een historische literaire roman. Dit boek sluit natuurlijk goed aan bij het thema van de kinderboekenweek. Hij vertelde over de twee hoofdpersonen, de jongens Tibbe en Maran, die in de middeleeuwen (het jaar 1345) samen op zoek gaan naar het geheim van de koningsbrieven. Aan de hand van mooie platen op het digibord bracht Kees Veenman de geschiedenis tot leven. De kinderen van groep 8 luisterden ademloos. Helaas verklapte Kees Veenman niet het geheim van de koningsbrieven, want dat moet je lezen in het boek zelf.

Na de presentatie van het boek konden de kinderen vragen stellen. Hoe kwam u tot het schrijven van de roman? Hoe lang heeft u erover gedaan het boek te schrijven?
Kortom een heel geslaagde middag. En wat leuk dat we drie exemplaren van het boek voor onze school kregen. De kinderen kunnen nu aan de slag met het 322 pagina dikke boek.

Kees Veenman is de opa van twee leerlingen in groep 5. Hij is altijd zeer geïnteresseerd geweest in geschiedenis. Toen zijn kleinzonen 8 jaar geleden werden geboren, vatte hij het plan op om een kinderboek te gaan schrijven. Super dank Kees Veenman voor het bezoek.

                     

UW PRIVACY EN HET GEBRUIK VAN COOKIES

Deze website gebruikt cookies om de inhoud en de marketing van onze website te personaliseren, om extra functies te bieden en om websiteverkeer te analyseren. Per categorie; functioneel of marketing, wordt duidelijk aangegeven waar de cookies voor dienen. U kunt zelf bepalen welke cookies aan of uit mogen staan. Functionele cookies kunnen niet worden uitgezet, deze zijn noodzakelijk voor de werking van de website. Wanneer u direct op ‘Accepteren’ klikt dan gaat u akkoord met de toepassing van alle cookies binnen deze website. Meer informatie over privacy kunt u vinden op de privacypagina van SCOL.

Cookie instellingen ×

  • Functioneel

Deze website gebruikt cookies die voor de functionaliteit van de website noodzakelijk zijn. Denk aan basisfuncties, instellingen, pagina-navigatie en o.a. toegang tot beveiligde delen van de website. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.

Pin It on Pinterest

Share This